top of page

Koncentrujemy się na kompleksowym działaniu.

Bliskie jest nam podejście holistyczne. Zajmujemy się projektem kompleksowo, od stworzenia bryły budynku po projekt wnętrza. Podczas projektowania myślimy o obiekcie całościowo co pozwala uniknąć błędów na każdym etapie realizacji. Wierzymy, że  wszystkie elementy są ze sobą powiązane: budynki, urbanistyka, wnętrza i marka. Projekt architektoniczny jest sprzężeniem tych elementów w jedną spójną całość.

Mamy doświadczenie w projektach międzynarodowych. Realizujemy  przestrzenie, które łączą zawiłości projektu, zapewniając przemyślane rezultaty, angażujące zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie.

Chętnie podejmujemy współpracę online i mamy w tym duże doświadczenie.

Obsługujemy klientów z całej Polski i ze Świata.

P2201063 bw.jpg

Przemysław Wawrzynek

Brał udział przy projektowaniu budynków takich jak: AND Istanbul Tower (pierwszym budynku po azjatyckiej stronie metropolii, który uzyskał certyfikację Leed Platinium), Transbay Block 9 w San Francisco, Silver Towers w Poznaniu oraz projekcie centrum kulturalnego Hedberg w Hobart na Tasmanii. 

Ma doświadczenie w projektowaniu budynków użyteczności publicznej oraz obiektów wielorodzinnych w trendzie budownictwa zrównoważonego.

Małgorzata Wawrzynek

Ma doświadczenie projektowania na rynku Europejskim, Amerykańskim i Australijskim.

Zdobywała praktykę przy projektach o różnej wielkości. Pracowała przy dużych obiektach architektonicznych, budynkach o mniejszej skali oraz wnętrzach komercyjnych. Współtworzyła między innymi koncepcje przebudowy ścisłego centrum San Francisco (Transbay Block 9 i Transbay Block 8) oraz Fundación Cerezales Antonino y Cinia w Hiszpanii.

bottom of page